حقیقت «اَمَّن یُّجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ»
 • مرداد 15, 1400 ساعت: ۱۵:۲۵
 • بازدید 426
  14

  « اَمَّن یُّجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ»(نمل: ۶۲) یعنی امام. یعنی امام است که مضطر را می­ بیند، اضطرار را می­ بیند و اجابت می­ کند ….

  ارسال توسط :
  پ
  پ

  امام از طریق باطن انسان ­ها استعداد­ها، نیازها و خواهش ­های انسان ها را می­ شوند و اجابت می­ کند. « اَمَّن یُّجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ»(نمل: ۶۲) یعنی امام. یعنی امام است که مضطر را می­ بیند، اضطرار را می­ بیند و اجابت می­ کند و کشف سوء می­ کند. « بِکُمْ یُنَفِّسُ الْهَمَّ وَ یَکْشِفُ الضُّرَّ»(زیارت جامعه)، خداوند از طریق شما غم­ ها را از دل برطرف می کند، خداوند از طریق شما شادی در دل مؤمنان ایجاد می­ کند.

  سخنرانی به مناسبت ولادت امام علی علیه السلام در جمع دانشجویان مقیم استرالیا

  ۷ اسفند۱۳۹۹

   

  امام از طریق باطن انسان ­ها استعداد­ها، نیازها و خواهش ­های انسان ها را می­ شوند و اجابت می­ کند. « اَمَّن یُّجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ»(نمل: 62) یعنی امام. یعنی امام است که مضطر را می­ بیند، اضطرار را می­ بیند و اجابت می­ کند و کشف سوء می­ کند. « بِکُمْ یُنَفِّسُ الْهَمَّ وَ یَکْشِفُ الضُّرَّ»(زیارت جامعه)، خداوند از طریق شما غم­ ها را از دل برطرف می کند، خداوند از طریق شما شادی در دل مؤمنان ایجاد می­ کند.

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
  • پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد، منتشر نخواهد شد.