ثمرۀ أنس با المیزان
 • مرداد 22, 1400 ساعت: ۱۳:۰۷
 • بازدید 837
  6

  أنس با المیزان توحید افعالی‌­تان را زیاد می‌کند. اگر حواس‌­تان باشد و دقت بکنید، موقعی که آیات فقهی را هم تفسیر می­‌کند، [مباحث] توحیدی می­‌آورد. آیات آسمان و زمین را هم که [تفسیر] می­‌کند، [مباحث] توحید افعالی را می­‌آورد….

  ارسال توسط :
  پ
  پ

  تفسیر المیزان، تفسیری توحیدی است. أنس با المیزان توحید افعالی‌­تان را زیاد می‌کند. اگر حواس‌­تان باشد و دقت بکنید، موقعی که آیات فقهی را هم تفسیر می­‌کند، [مباحث] توحیدی می­‌آورد. آیات آسمان و زمین را هم که [تفسیر] می­‌کند، [مباحث] توحید افعالی را می­‌آورد.

  ایشان خود به توحید افعالی رسیده و حقیقتا موحد شده است؛ کسی که حقیقتا موحد شد، دیگر نمی‌­تواند غیر توحیدی حرف بزند، حرف‌های معمولیش و همه چیزش توحیدی می­‌شود.

  تفسیر المیزان، تفسیری توحیدی است. انس با المیزان توحید افعالی¬تان را زیاد می¬کند. اگر حواس¬تان باشد و دقت بکنید، موقعی که آیات فقهی را هم تفسیر می¬کند، [مباحث] توحیدی می¬آورد. آیات آسمان و زمین را هم که [تفسیر] می¬کند، [مباحث] توحید افعالی را می¬آورد.
ایشان خود به توحید افعالی رسیده و حقیقتا موحد شده است؛ کسی که حقیقتا موحد شد، دیگر نمی¬تواند غیر توحیدی حرف بزند، حرف¬های معمولیش و همه چیزش توحیدی می¬شود.

  ثبت دیدگاه

  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
  • پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد، منتشر نخواهد شد.