حدیث روز
امام علی (ع) می‌فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند، خود را اصلاح کرده و هر کس خود ستایش نماید، پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

یکشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۳ 6 شوال 1445 Sunday, 14 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 262 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 3 تعداد دیدگاهها : 4×
ثمرۀ أنس با المیزان
۲۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۷
بازدید 834
3

أنس با المیزان توحید افعالی‌­تان را زیاد می‌کند. اگر حواس‌­تان باشد و دقت بکنید، موقعی که آیات فقهی را هم تفسیر می­‌کند، [مباحث] توحیدی می­‌آورد. آیات آسمان و زمین را هم که [تفسیر] می­‌کند، [مباحث] توحید افعالی را می­‌آورد….

ارسال توسط :
پ
پ

تفسیر المیزان، تفسیری توحیدی است. أنس با المیزان توحید افعالی‌­تان را زیاد می‌کند. اگر حواس‌­تان باشد و دقت بکنید، موقعی که آیات فقهی را هم تفسیر می­‌کند، [مباحث] توحیدی می­‌آورد. آیات آسمان و زمین را هم که [تفسیر] می­‌کند، [مباحث] توحید افعالی را می­‌آورد.

ایشان خود به توحید افعالی رسیده و حقیقتا موحد شده است؛ کسی که حقیقتا موحد شد، دیگر نمی‌­تواند غیر توحیدی حرف بزند، حرف‌های معمولیش و همه چیزش توحیدی می­‌شود.

تفسیر المیزان، تفسیری توحیدی است. انس با المیزان توحید افعالی¬تان را زیاد می¬کند. اگر حواس¬تان باشد و دقت بکنید، موقعی که آیات فقهی را هم تفسیر می¬کند، [مباحث] توحیدی می¬آورد. آیات آسمان و زمین را هم که [تفسیر] می¬کند، [مباحث] توحید افعالی را می¬آورد.
ایشان خود به توحید افعالی رسیده و حقیقتا موحد شده است؛ کسی که حقیقتا موحد شد، دیگر نمی¬تواند غیر توحیدی حرف بزند، حرف¬های معمولیش و همه چیزش توحیدی می¬شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
  • پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد، منتشر نخواهد شد.